XXXI Niedziela Zwykła 4.XI.2018

1. W najbliższą niedzielę, 11 listopada, przypada jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszam szczególnie na Mszę świętą o godz. 11.00 w intencji Ojczyzny i Parafii. Liturgię poprzedzi koncert piosenki legionowej, który rozpoczniemy o godz. 10.30. Po Mszy św. odśpiewamy hymn państwowy, przemówi do nas Burmitsrz Nieszawy Przemysław Jankowski i udamy się tradycyjnie pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, aby złożyć kwiaty i oddać hołd tym, którzy wywalczyli niepodległość naszej ojczyzny.

2. Nadal przyjmuję na wypominki roczne.

3. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Do pomocy w przygotowaniu świątyni na niedzilę 11listopada zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Żabieniec 17 /numery nieparzyste/.

5. Polecam prasę katolicką: w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Juliana Głowackiego pt: „Ciechocinek wyróżniony”.

6. Rozprowadzamy kalendarzy na rok 2019 - ścienne: „Madonny”, „Święty Jan Paweł II”, „Papież Franciszek”, „Wieńce dożynkowe”, „Dla dzieci”, „Zioła” - wszystkie - 6,00zł; ścienne małe: „Święty Jan Paweł II”, „Aniołki”,”Franciszek” - 4,00zł, kalendarz kieszonkowy – 9.00zł; książkowy – 25,00zł. Kalendarze są wyłożone w kaplicy św. Anny /po lewej stronie świątyni/.

Dodano: 2018-11-04 10:31:30