Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.




XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.X.2024.




            UWAGA !!!  
                Nastąpiła zmiana godziny celebracji Mszy św. - godz. 17.00; w związku z tym kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie /poza piątkiem !!!/ w godz. od 15.30 do 16.30.
            
            1.    ZAPRASZAM na nabożeństwa różańcowe - poprzedzają liturgię Mszy św. – czyli w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 16.00.

            2.    Jutro, w poniedziałek, wspominamy NMP Różańcową. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają swoje różańce podczas Mszy św.wieczornej.

            3.    W środę spotkanie Kręgu Biblijnego.  

            4.    W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXIV Dzień Papieski pod hasłem: „JAN PAWEŁ II. EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIA”.

            5.    Również w przyszłą niedzielę przypada 13 dzień października. Zapraszam czcicieli Matki Bożej Fatimskiej do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny - szczególnie o ochronę przed wrogością oraz o pokonanie ducha kłamstwa - podczas ostatniej w tym roku procesji ulicami Nieszawy po Mszy św. o godz. 16.00.

            6.    Polecam prasę katolicką: W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. ks. Łukasza Piotrowskiego pt: „Siła różańca” /”Kiedy wypowiadam słowa modlitwy wyraźnie, tak aby wybrzmiała każda głoska, serce karmi się ich sensem.”/ oraz art. Ireny Świerdzewskiej pt: „Kto rządzi parafią?”.

            7.    Dziękuję bardzo serdecznie Mieszkańcom wsi Szpitalka za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu proszę o pomoc w najbliższą sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców  ul. Zjazd.

            8.    Rozprowadzamy kalendarze na rok 2025 - wyłożone są w kaplicy św. Anny /po lewej stronie prezbiterium/.




Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2024-10-05 22:27:35

Baner