|
VII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.II.2025.
|
-
W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypada I Sobota Miesiąca – po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe.
-
W środę spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczornej.
-
Składam serdeczne „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.
-
Pragnę bardzo serdecznie podziękować Parafiankom z ul. Kościuszki (blok przy przychodni) za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę.W tym tygodniu o pomoc proszę w sobotę od godz. 9.00 Mieszkańców ul. Krzywdów i Bieńków.
-
Polecam lekturę tygodnika „Idziemy”, szczególnie art. ks. Dariusza Kowalczyka pt: „Opiłowywanie konfesjonałów” /”Propozycja zakazu spowiedzi jest sprzeczna z konstytucją, ale kto w obecnej koalicji rządzącej przejmuje się konstytucją?”/
-
Od dziś rozpoczynamy zbiórkę podpisów poparcia do wniosku o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości gospodarki leśnej prowadzonej przez Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE.
|
Autor: KS. PROBOSZCZ
|
Dodano: 2025-02-22 22:20:04
|