IV Niedziela Wielkiego Postu 31.III.2019r

1. W związku z tym, że rozpoczyna się miesiąc kwiecień następuje zmiana godziny celebracji Mszy św. wieczornej - od jutra o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna będzie od godz. 16.30 do godz. 17.30.

2. W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypadają:
• I Czwartek Miesiąca – o godz. 17.45 nabożeństwo w intencji powołań do kapłaństwa; następnie Msza św.;
• I Piątek Miesiąca – od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach; 15.00 - Godzina Miłosierdzia; następnie okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu; 16.30 - nabożeństwo Drogi Krzyżowej; Msza św. i ciąg dalszy adoracji do godz. 21.00, zakończenie apelem Maryjnym;
• I Sobota Miesiąca – po Mszy św. o godz.18.00 nabożeństwo różańcowe.

3. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W przyszłą niedzielę /7 kwietnia/ zapraszam wszystkich lektorów Grupy Liturgicznej oraz osoby, które pragną wziąć udział w przygotowaniu liturgii na Wielki Tydzień. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 na plebanii.

5. W najbliższy piątek /5 kwietnia/ naszej Drodze Krzyżowej towarzyszyć będzie Capella Thoruniensis wykonując przy poszczególnych stacjach utwory wielkich kompozytorów w opracowaniu Artura Banaszkiewicza. Rozpoczniemy tę Drogę Krzyżową o godz. 16.30. Zapraszam bardzo serdecznie do wspólnej modlitwy.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

7. Dziękuję za pomoc przy sprzątaniu świątyni farnej mieszkańcom ul. Starościńśkiej. O taką pomoc proszę w najbliższą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Toruńskiej.

8. Polecam prasę katolicką: W tygodniku „Idziemy” - spośród wielu bardzo ciekawych - polecam szczególnie art. Radka Molendy pt: „Droga przełomu”.

Dodano: 2019-03-30 15:48:37