IV Niedziela Wielkanocna 12.V.2019r

1. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Poprzedzają liturgię Mszy św., czyli w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. Zapraszam dorosłych, dzieci i młodzież. Niech nie słabnie nasze wołanie: „Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko”. Nabożeństwa majowe odbywają się także przy kapliczkach przydrożnych w następującym porządku: Bertowo w poniedziałki, Szpitalka we wtorki, Wólne w czwartki, Przypust w piątki. Początek o godz. 19.30.

2. W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.

3. Organizatorzy spotkań młodzieży na Polach Lednickich organizują tegoroczny wyjazd w dniu 1 czerwca pod hasłem: „WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM”. Zapisy u p. Zuzanny pod numerem telefonu podanym na plakacie w gablocie w kruchcie.

4. Polecam lekturę prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Marcina Zatyki pt: „Cuda dzieci z Fatimy”.

5. Dziękuję bardzo serdecznie mieszkańcom ul. Krzywdów i Bieńków za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Do pomocy w tym tygodniu zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

6. 15 maja w Ciechocinku w kinie ZDRÓJ odbędzie się koncert Eleni. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sekretariacie MCK lub w kasie kina.

Dodano: 2019-05-13 10:49:47