Klasztor i ko┼Ťci├│┼é OO. Bernardyn├│w pw. Wniebowzi─Öcia N.M.P.

MSZA ┼ÜWI─śTA WSP├ôLNA ZA ZMAR┼üYCH 5 pa┼║dziernika 2018 r - godz.. 17.00

+Izabelę i Kazimierza Tarta, +Longina Nawrockiego, +Janusza Stypułkowskiego,

+Józefa Kulp─Ö - int. Stanis┼éawy i Henryka Szudzików, +Miros┼éaw─Ö Kmie─ç - int. Jacka Wi┼Ťniewskiego z Kamil─ů, +Leokadi─Ö Szulgit - int. Rodz. Zieli┼äskich z Nowego S─ůcza, +Piotra Go┼é─Öbiowskiego - int. Rodz. Kejnów i Kapelów., +Kazimierza Stefa┼äskiego - int. Bernadetty i Wojciecha Bia┼ékowskich, +Waldemara Tomaszewskiego - int. chrze┼Ťniaczki Eweliny z Micha┼éem, +Piotra Skupi┼äskiego - int. Waldemara i Teresy Szafra┼äskich, +Danut─Ö Pyzdrowsk─ů - int. Rodz. Bobrowskich z Aleksandrowa Kujawskiego, +Wand─Ö Ma┼ékowsk─ů - int. s─ůsiadki Bo┼╝eny Malinowskiej,  +Barbar─Ö Bewicz – int. Adama i Benedykta Zwoli┼äskich z Rodz., +Jadwig─Ö Balcerowsk─ů – int. Ewy i S┼éawka D─ůbrowskich, +Danut─Ö Wi┼Ťniewsk─ů – int. Rodz. Jastrz─Öbskich, +Tomasza Markowskiego – int. wujka Romana z Rodz., +Teres─Ö Pyszy┼äsk─ů – int. Leszka i Ewy Biesiadzi┼äskich, +Stanis┼éawa Lipigórskiego – int. Rodz. Nowickich i S┼éomczewskich, +Iren─Ö Molenda – int. Romana Bajdalskiego z ┼╗on─ů i Rodzicami, +Danut─Ö Ochoci┼äsk─ů - int. Rodz. Szczepa┼äskich, +Jana Pielk─Ö - int. siostrzenicy Anny z Rodz., +Halin─Ö Marciniak - int. siostry Jadwigi z synem Marcinem z ┼╗on─ů i Dzie─çmi, +Tadeusza Marczuka – int. Rodz. Janowczyków z Ani─ů, +Stanis┼éaw─Ö Komorowsk─ů – int. córki Natalii z Dzie─çmi, +Ew─Ö Strzelewicz – int. Pracowników firmy MEGAN i EURO-ELECTRIC, +Bogdana Ko┼║mi┼äskiego – int. Rodziny, +Ann─Ö Lewandowsk─ů – int. córki Jadwigi z M─Ö┼╝em, +Stanis┼éaw─Ö Ka┼║mierkiewicz – int. Rodz. Renieckich, +Mariana Zr─ůbkowskiego – int. ┼╝ony Janiny, +Barbar─Ö Wysock─ů - int. córki Wiesi z wnukiem i wnuka Sebastiana z Rodz., +Bogdana Komorowskiego - int. córki Ewy z Rodz., +Jerzego ┼╗uchowskiego – int. ┼╗ony, +Mari─Ö Centkowsk─ů - int. Marii i Stanis┼éawa Siuty, +Tomasza Kurczewskiego - int. Leszka i Ewy, +Jana Kwiatkowskiego - int. córki Ma┼égorzaty i syna Jana z Rodz.

Powr├│t

´╗┐